Про нас

Про нас

Іконна крамниця – благодать у вашому будинку

Багато людей відвідують церкву, вірують у Бога, моляться за здоров'я своє та ближніх. Як часто хочеться звернутися до Господа і покаятися про душевні переживання чи надії, від душі розповісти про радощі та печалі не тільки в церкві, а й удома. Щоб повністю поринути у молитву, можна облаштувати свій святий куточок, де легко залишитися наодинці з Богом. Наш інтернет магазин «Іконна крамниця» готовий допомогти створити душевний затишок та атмосферу святості як у церкві, так і у вашому будинку, на роботі, або супроводжувати Вам у подорожі.

Наш православний магазин порадує широким асортиментом церковних товарів – різноманітними иконами зі срібла та янтаря, церковною керамікою, начиннями, вугіллячками для ладану, свічками та багатьом іншим. Виготовляємо товари на замовлення, за індивідуальними задумами, ескізами або за дизайнерськими ідеями.

Православні церковні атрибути – замовити в один клік

Двері храму завжди відчинені для всіх бажаючих поговорити з Богом, сповідатися і причаститися, купити євангеліє. Також у церкві ми хрестимо дітей, вінчаємось і прощаємось із померлими. Тому без спеціального приладдя, таких як нательные хрестики, венці вінчальні і масло лампадне, не обійтися. Варто також подбати про те, щоб у будинку були свечииконы.

Інтернет магазин «Іконна крамниця» пропонує придбати товари високої якості, унікальну продукцію різних технік виконання – православні ікони на дереві, левкасі, фрески або під старовину, церковную начиння, кераміку та багато іншого

Купуючи православні церковні товари у нашому інтернет магазині, ви заощадите не лише час, а й гроші, адже ціни на атрибутику у нас нижчі, ніж у деяких інших магазинах. Спеціальні знижки постійним клієнтам, доставка православних ікон та свічок, картин з бурштину, четок та багато інших святих товарів у будь-яку точку країни швидко та надійно. Всі товари високої якості ви залишитеся задоволеними своїм вибором.

Приємно і дуже важливо, що не потрібно поспішати в метушні за покупками, а будь-якого дня і будь-якої погоди, сидячи вдома, у звичній обстановці, можна зробити замовлення для душі, вибравши саме те, що потрібно вам. Також захочеться порадувати близьких людей душевним подарунком, який нікого не залишить байдужим, подарує радість та умиротворення. При цьому ціни та швидка доставка Вас приємно здивують.

Ще ви можете отримати безкоштовну консультацію, зателефонувавши за вказаним телефоном. Доставка здійснюється по всіх містах України – Харків, Одеса, Дніпро, Херсон, Кривий Ріг, Запоріжжя, Київ, Рівне, Закарпаття та інші. Доставляємо церковні товари як Новою Поштою, так і службою Інтайм. Звертайтесь у будь-який час, ми завжди на зв'язку!

Ми приносимо людям радість та душевний спокій.

Да бережи Вас Господь!

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
Іконна лавка
Телефони
Показати всю інформацію про компанію